سئو چیست ؟ و چرا به سئو سایت احتیاج دارید؟

SEO. Button on Modern Computer Keyboard. Internet Concept. 3D Render.

سئو چیست ؟

سئو سایت یا بهینه سازی وب سایت در لاتین Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یا به زبان ساده تر قابل خواندن کردن وب سایت برای موتور جستجو گوگل با استفاده از پارامتر های ارائه شده توسط موتور جستجوی گوگل.

سئو سایت به دو بخش اصلی تقصیم بندی می شود:

سئو داخلی و خارجی

 

سئو داخلی یا درون صفحه ای  (ON PAGE SEO)

به تمامی فعالیت هایی بهینه سازی وب سایت که در داخل وب سایت شما انجام می شود و کاملا در اختیار شما می باشد سئو داخلی گفته می شود. یک طراحی سایت خوب و استاندارد می تواند بهترین قدم ابتدایی باشد.فراموش نکنید که یک وبسایت حرفه ای که میخواهد نتایج اتدایی گوگل را فتح کند به پشتیبانی سایت حرفه ای هم احتیاج دارد.

سئو خارجی یا خارج صفحه ای  (OOF PAGE  SEO)

آن بخش از فعالیت های سئو که خارج از وب سایت شما انجام می شود که شامل فعالیت در شبکه های مجازی و لینک سازی های تخصصی می باشد سئو خارجی گفته می شود.

انواع روش های سئو سایت :

سئو سیاه و سفید

سئو سفید یا کلاه سفید:

در این روش بهینه سازی و سئو سایت بر منای قوانین و پارامتر های ارائه شده توسط موتور جستجوی گوگل انجا می پذیرد به زبان ساره تر روند طبیعی و پله به پله برای رسیده به رتبه هاب بالاتر طی می شود که  زمان بر ، هزینه بر و پایداتر است

سئو سیاه یا کلاه سیاه:

در این روش هرآنچه در بالا گفته شد نادیده گرفته می شود و عمدا از پایداری بسیار پایینی برخوردار است و مثال آن در زندگی های ما افرادی هستند که می خواهند راه ۱۰۰ ساله را یک شبه طی کنند.

چرا به شما به سئو سایت احتیاج دارید؟

چرا به شما به سئو سایت احتیاج دارید؟

در نظر بگیرید خود شما قصد خرید خدمات یا کالایی را دارید و میخواهید از طریق اینترنت کالا و خدمات مد نظرتان را پیدا کنید  ۹۸% افراد از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند و بیشترین شانس با وب سایت هایی هست که در صدر نتایج گوگل حضور دارند

پس اگر میخواهید افرادی که در اینترنت به دنبال کالا و خدمات شما هستند شما را پیدا کنند و از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهید شک نکنید که سئو تنها گزینه پیش روی شماست.

سئو را خودم انجام دهم یا از خدمات سئو یک متخصص سئو استفاده کنم؟

اگر شما در زندگی شخصی خودتان خودتان را درمان می کنید خودتان ماشینتان را تعمیر می کنید و یا خودتان موهای سرتان را اصلاح میکنید ویا..و تمامی این کارها را به دستی انجام میدهید و انجام این کارها باعث این نمیشود که به بقیه کارهایتان نرسید در انجام سئو توسط خودتان کوچکترین شکی نکنید او از همین الان شروع کنید.

اما اگر میخواهید هر کاری را به روش درستش انجام دهید و وقتتان را به حرفه و صنعت خودتان اختصاص دهید پیشنهای می کنیم از یک متخصص سئو کمک بگیرید.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و انجام سئو سایت خوتان با من محمد یاسین ویسی تماس بگیرید.

ثبت دیدگاه

پنج × سه =