تغییراتی که با انجام آنها سئو سایت شما افت پیدا می کند

The changes with SEO your site do they find the drop

با سلام

امروز در مورد موضوعی میخوام با شما عزیزان و همراهان تیپ تاپ وب صحبت کنم که بی شک بارها با آن روبه رو شده اید و گاهی برای شما و سئو سایت شما مفید بوده و گاهی به ضرر شما بوده و باعث افت رتبه وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل شده.

با توجه به سطح توانایی و دانشتان در سئو شما تغییرات ناگهانی را به امید بهبود چشمگیر در رتبه وب سایتتان انجام میدهید گاهی این تغییرات در هنگام بازدید شما از وب سایت های موفق در کلماتی که شما در آنها در حال رقابت هستید به ذهن شما میرسند.

بعضی از تغییرات ناگهانی که میتواند سئو وب سایت شما را با کاهش شدید رتبه روبرو کند

۱.تغییر دامنه

تغییر دامنه وب سایت اگر به درستی انجام نشود باعث از بین رفتن کامل سئو وب سایت شما می شود، اگر قصد تغییر دامنه وب سایتتان را دارید به نکات زیر دقت نمایید

ریدایرکت۳۰۱ دامنه قدیم به دامنه جدید از طریق  گوگل

مدیرت بک لینک های وب سایت

۲.تغییر ساختار URL یا همان پیوند های یکتا

اگر شما تازگی با خدمات سئو آشنا شده باشید بعد از بررسی و تحلیل سئو رقبا می بینید که در انتخاب پیوند یکتا دقت لازم را به خرج نداده اید و تصمیم به تغییر پیوند یکتای دامنه می گیرید غافل از این که بک لینک های داده شده به این صفحه در صورت ریدایرکت نکردن به آدرس جدید اعتبار و رتبه ایجاد شده از بین خواهد رفت و با افت رتبه روبه رو خواهد شد.

 ۳.تغییر کامل محتوا(کپی از نمونه موفق)

کپی کردن محتوای وب سایتی که در نتایج ابتدایی گوگل حضور دارد به امید ارتقاء رتبه وب سایت شما ایده بسیار مخرب و استباهی است و باعث افت کیفیت وب سایت شما از نظر گوگل خواهد شد.

۴.حذف بک لینک های وب سایت

بعد از خوانده مقالات سئو  و بک لینک به این نتیجه میرسید که بک لینک های ایجاد شده و خریداری شده برای وب سایت شما مخرب است و شما بدن هیچگونه بررسی اقدام به حذف این بک لینک ها می کنید و در این بین بک لینک های مفید را هم حذف میکنید و این کار باعث افت رنک وب سایت می شما می شود.

۵.ایجاد بک لینک در تعداد انبوه

گاهی اوقات با وب سایت هایی روبه رو می شود ید که در کلمات کلیدی خاصی دارای رتبه بالایی هستند و دارای بک لینک های فراوانی هستند و شما هم بدون بررسی نحوه ایجاد آن بک لینک ها اقدام به خرید بک لینک های انبوه و بی کیفیت می کنید که با این کار تیر خلاص را به سئو وب سایت خودتان می زنید.

۶.کاهش منابع سرور

گاهی برای صرفه جویی در هزینه طراحی سایت اقدام به کاهش منابع هاست وب سایتتان میکنید و یک هاست اران قیمت و بی کیفیت تهیه می کنید که دارای سرعت پایین و قعطی بالایی هست و باعث افت رتبه وبسایت شما می شود.

۷.پیکربندی اشتباه فایل robots.txt

شما با دستوراتی که فایل robots.txt ذکر میکنید به خزنده های گوگل میگویید به کدام بخش از وب سایت شما نباید وارد شوند و آنها را در نتایج جستجو نمایش دهند، حالا با یک پیکره بندی اشتباه می توانید دسترسی گوگل را به وب سایت خودتان محدود کنید و باعث حذف وب سایتتان از موتور جستجوی گوگل شوید.

ثبت دیدگاه

3 × سه =