تاریخ انتشار
19/08/31
نویسنده
محمد یاسن ویسی

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت تیپ تاپ وب ، جهت دریافت تعرفه و قیمت خدمات سئو و استفاده از خدمات بهینه سازی سایت تخصصی تیپ تاپ وب با ما تماس بگیرید.

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی وبسایت تیپ تاپ وب من محمد یاسین ویسی با معرفی خدمات سئو سایت تیپ تاپ وب همراه شما عزیزان هستم.

خدمات سئو سایت تیپ تاپ وب

وبسایت تیپ تاپ وب ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت ، سئو  و بهینه سازی سایت ، پشتیبانی وب سایت ، برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب ، و … می باشد ، که تمامی خدمات فوق در سطح بسیار بالا و حرفه ای به مشتریان گرامی تیپ تاپ وب ارائه می شود.

خدمات سئو سایت

چرا خدمات سئو سایت

با توجه به نفوذ تکنولوژی در زندگی امروزی و استفاده هرچه بیشتر ما از ابزار های دیجیتال مانند کامپیوتر های شخصی ، و تلفن های هوشمند نیاز به داشتن رسانه ای گویا و پویا در این فضاری مجازی هر روز بیشتر احساس می شود و مشاغلی که خود را با این تغییر بزرگ همخوان نکرده باشند بی شک محکوم به نابودی خواهند بود.

بهینه سازی وب سایت یا به عبارت دیگر سئو سایت به مجموعه فرایندهای جداگانه اما مرتبط و مکمل گفته می شود که شامل طراحی سایت ، برنامه نویسی وب ، بهینه سازی صفحات وب بر اساس قوانین و قواعد موتور های جستجوی گوگل (سئو داخل صفحه On Page SEO)  و استفاده از عوامل خارجی (سئو خارج صفحه Off Page SEO)  در جهت ارتقاء رتبه وبسایت در نتایج گوگل و افزایش ترافیک بهینه وب سایت می شود،

که در نتیجه افزایش ورود بازدید کنندگان بلقوه که خدمات و یا کالاهای شما را در موتور جستجوی گوگل جستجو کرده اند و به واسطه حضور شما در نتایج ابتدایی گوگل وارد وبسایت شما شده اندو فروش  کالا و خدمات شما به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

بهینه سازی وب سایت

در نتیجه داشتن یک رسانه که مالک آن شما باشید و هر روز ارزش بیشتری کسب کند یک امر ضروری می باشد. بهترین نوع حضور در فضای مجازی داشتن یک وب سایت حرفه ای و استفاده از آن به عنوان مرکز فعالیت های مجازی شما می باشد.

اما آیا داشتن یک وبسایت خوب به تنهایی میتواند شما را درمعرض دید استفاده کنندگان خدمات شما قرار دهد؟ آیا یک وبسایت خوب بدن دیده شدن می تواند برای شما افزایش درآمد ایجاد کند؟

انواع خدمات سئو

اگر به تازگی با این خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت آشنا شده اید می خواهید بدانید که این خدمات چند نوع دارد و بهترین آن کدام است باید بدانید که این خدمات به صورت سفید ، خاکستری ، سیاه انجام می شود به این معنی که اگر با پیروی کامل از قواعد گوگل انجام شود به آن کلاه سفید می گویند اگر کمی از قواعد گوگل فاصله بگیریم به آن خاکستری می گویند ، اگر قواعد گوگل را کلا زیر پا بگذاریم به آن کلاه سفید می گویند. باید بدانید بهترین وع سئو سفید آن می باشد اما در واقعیت خاکستری نتیجه میدهد و انجام می شود

سئو داخل صفحه On Page SEO

سئو داخل صفحه شامل طراحی بهینه وبسایت ، ساختار داخلی وب سایت ، محتوای وبسایت ، تصاویر و هرآنچه که در وب سایت خود بارگذاری می کنید میشود.

در سئو داخلی شما باید تمام موارد ذکر شده را براساس قواعد گوگل بهینه سازی کنید تا موتور جستجوی گوگل هرچه راحت تر بتواند وبسایت شما را بررسی و به جستجو کنندگان پیشنهاد کند سئو داخلی بستر و اصلی ترین بخش سئو می باشد.

سئو خارج صفحه Off Page SEO

سئو خارجی یا Off Page SEO به تمام عملیات هایی که خارج از وبسایت شما در راستای ارتقاء رتبه وبسایت شما در نتایج موتور جستجوی گوگل انجام می شود گفته می شود و برخلاف سئو داخلی که تماما تحت کنترل وبمستر ها می باشد به میزان بسیار ناچیزی تحت کنترل می باشد و به صورت نامحدود و بسیار با دقت باید انجام پذیرد.

سئو سایت به روش های سیاه و سفید

سئو سفید یا همان کلاه سفید به سئو های گفته می شود که در آن از قواعد و قوانین اعلام شده توسط موتورهای جستجو استفاده و تبعیت می شود که معمولا در این روش زمان و هزینه بیشتری صرف خواهد شد و روش درست و استاندار سئو سایت می باشد.

سئو سیاه یا همان کلاه سیاه در این روش از تکنیک های متعددی استفاده می شود که با فریب موتور های جستجو باعت به دست آمده رتبه های موقت می شود که در نتیجه باعت حذف وبسایت از موتور جستجوی گوگل می شود.

قیمت سئو (تعرفه سئو سایت)

اگر قصد استفاده از خدمات سئو را دارید حتما با قیمت های مختلفی که برای هزینه بهینه سازی سایت به شما اعلام شده رو به رو شده اید نظر کارشناسان تیپ تاپ وب در مورد این مبالغ گوناگون که بعضا تا ۱۰۰۰% با هم تفاوت دارند بر این می باشد که در سفارش سئو (خرید سئو) فاکتور های گوناگونی شامل

 • وضعیت اسکریب وب سایت
 • سابقه دامنه
 • رقابت کلمات کلیدی مد نظر
 • رقبا وب سایت
 • نوع رقابت در کلمات کلیدی مد نظر
 • و…

حائز اهمیت می باشد که هرکدام در هزینه بهینه سازی وب سایت میتواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد ، در سئو سایت با تبلیغاتی از جنس سئو ارزان قیمت و سئو رایگان روبه رو می شوید که بی شک فقط زمان ، انرژی و پول شما را به هدر خواهد داد. پس فراموش نکنید سئو ارزان نیست.

خدمات بهینه سازی سایت و مزایای آن برای شما

خدمات تخصصی سئو سایت شما کمک می کند تا موتور جستجوی گوگل و دیگر موتور های جستجو به آسانی وب سایت شما را مورد بررسی قرار دهند و به جستجو کنندگان پیشنهاد کنند، هر چه انجام پروژه سئو  و  خدمات بهینه سازی سایت قوی و حرفهای تر انجام شود باعث می شود تا موتور های جستجو درک بهتری از وبسایت شما داشته باشند.

در کنار فعالیت ذکر شده که در مجموع به عنوان سئو داخلی سایت نامیده می شود در کنار سئو داخلی سئو خارجی سایت باعث افزایش اعتبار وب سایت نزد موتورهای جستجو می شود و موجب افزایش رتبه وب سایت در موتور های جستجو می شود.

تعرفه خدمات سئو تخصصی سایت

تعرفه و قیمت خدمات سئو سایت یک مبلغ ثابت نمی باشد هزینه خدمات سئو وبسایت به وسیله تحلیل و بررسی دقیق متغیر های مخطلفی به دست می آید که کار بسیار دقیق و زمانبری می باشد.

بعضی وقت ها دیده میشه که بعضی از سئو کارها قیمت و هزینه پروژه سئو را بلا فاصله بعد از درخواست مشتریرا اعلام می کنند این نوع اعلام هزینه سئو بی شک دقیق نبوده و فردی که با این روش فعالیت می کند درک درستی از سئو سایت ندارد.

در نتیجه معمولا برای دریافت مبلغ یک پروژه سئو سایت باید آدرس وب سایت و کلمات کلیدی مورد بررسی قرار بگیرند.

کدام هزینه و زمان برای خدمات سئو سایت واقعی است

سئو ارزان نیست

بعضی از دوستانی که قصد انجام پروژه سئو وب سایت خودشان را دارند عموماً در ابتدای راه بررسی انتخاب مجوعه ای برای انجام پروژه سئو سایت شان دچار سر درگمی زیادی می شوند و نمی توانند انتخاب قاطعی داشته باشند.

در زمان استعلام هزینه و زمان انجام پروژه سئو با مبالغ و زمان و نحوه انجام بسیار متفاوتی روبه رو می شوند که گاهی این اختلاف در بازه عددی ۱۰ الی ۱۰۰ متغیر می باشد.

اما چرا؟

این که چرا هر فردی که در سئو سایت فعالیت می کند زمان و هزینه متفاوتی را اعلام می کند را نمی توان دقیقا بیان کر اما میدانیم که سئو یک وبسایت در کلمات رقابتی امری زمانبر و هزینه بر می باشد و بی شک خدمات سئو ارزان و سریع نمی باشد.

ما هم دوستانه خدمت شما عزیزان پیشنهاد میکنیم که خدمات طراحی سایت  و سئو سایت ارزان راه رسیدن شما به موفقیت را هموار نخواهد کرد بلکه مشکلاتی را هم برای شما به وجود خواهد آورد و اصلی ترین سرمایه شما که زمان  می باشد را از شما خواهد گرفت.

در خدمات بهینه سازی سایت چه مواردی انجام می پذیرد؟

تولید محتوا:

تا زمانی که محتوا و مطالب مرتبط به فعالیت وبسایت در وب سایت به صورت کاملا تخصصی و اختصاصی وجود نداشته باشد وب سایت شما شانسی برای حضور قدرت مند در نتایج گوگل نخواهد داشت با توجه به نوع همکاری با تیپ تاپ وب تولید محتوای تخصصی بر اساس قواعد سئو توسط تیم تیپ تاپ وب انجام می پذیرد.

سئو داخلی

 • بهینه سازی آدرس صفحات وبسایت
 • بهینه سازی عنوان صفحات بر اساس کلمات کلیدی
 • بهینه سازی تگ های Heading H1 H2 H3 H4 H5 H6  استفاده بر اساس اولویت
 • استفاده از کلمات کلیدی اصلی در جایگاه های مناسب
 • طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو
 • لینک دادن در محتوا به منابع و وب سایت های معتبر
 • لینک بیلدینگ داخلی
 • افزایش سرعت بارگزاری وب سایت
 • استفاده از LSI در متن
 • بهینه سازی تصاویر استفاده شده در وب سایت
 • استفاده از دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برندینگ محتوایی سایت و لینک بیلدینگ

رپرتاژ آگهی مطالت تخصصی وبسایت شما در وبلاگ و وب سایت پر بازدید و دریافت بک لینک طبیعی و قوی

شبکه های اجتماعی

ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی به جهت معرفی خدمات و کالاها در شبکه های اجتماعی

وقت طلاست
درخواست ما از شما : صبور باشید
چیزی که خیلی کم در مدیران وب سایت ها پیدا میشود صبر می باشد

سئو و بهینه سازی سایت یک امر زمانبر است و نیازمند صبر و حوصله ی زیاد میباشد هیچ وبسایتی نمیتواند در عرض یک مدت کوتاه  مثلا(یک ماه) در کلمات رقابتی پیشرفت قابل توجهی کند.

هیچ کس نمیتواند به شما قول حضور در بهترین  نتیجه را در کمتر از ۲ ماه بدهد پس صبور باشید و به ما اعتماد داشته باشید و روند کاری درست و بهینه سازی وب سایت خودتان را به تیم  سئو تیپ تاپ وب بسپارید.

نشانه های پیشرفت شما به زودی نمایان خواهد شد

جهت سفارش یا مشاوره با شماره : ۰۹۱۲۵۴۷۲۵۶۴ تماس بگیرید(به پیامک پاسخ داده نمی شود)

بخشی از خدمات ما در تیپ تاپ وب بخش بهینه سازی وب سایت می باشد

همچنین می توانید در خواست خود را از طریق قسمت  تماس با ما ، با ما در میان بگذارید