۱۰ نکته مهم برای استفاده و بازخورد بیشتر از سئو سایت (بخش دوم)

۱۰ نکته مهم برای استفاده و بازخورد بیشتر از سئو سایت

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی وب سایت تیپ تاپ وب امروز با بخش دوم   مقالات ۱۰ نکته مهم برای استفاده و بازخورد بیشتر از سئو سایت در خدمت شما دوستان هستم با من محمد یاسین ویسی در ادامه این مقاله همراه باشید.

در بخش اول این مقاله به موارد زیر اشاره کردیم

نکته اول : استفاده هوشمندانه و بهینه کلمات کلیدی در سئو سایت

نکته دوم : استفاده و استفاده صحیح از  تگ  Title در سئو سایت

در بخش دوم قصد دارم

در مورد استفاده صحیح از متا دیسکریپشن description  و تولید محتوای داغ با شما دوستان صحبت کنم.

نکته سوم : استفاده صحیح از متا دیسکریپشن description

متا دیسکریپشن description  یا چکیده داغی از محتویات صفحه مورد نظر که باید کمتر از ۱۵۶ کاراکتر باشد اگر شما برداشت صحیح و درستی از محتوای صفحه خود داشته باشید.

متا دیسکریپشن description

می توانید توضیحاتی را برای متا دیسکریپشن description صفحه مورد نظر بنویسید که هم شامل کلمات کلیدی مورد نظر شما باشد و هم بازدیدکننده با خواندن متا دیسکریپشن description صفحه مورد نظر وب سایت شما ترغیب شده و وارد صفحه مورد نظر وب سایت شما می شوند.


مقاله پیشنهادی : با سئو سایت نتایج ابتدایی گوگل را تسخیر کنید


پس یک محتوای داغ که شامل کلمات کلیدی هست صفحه مورد نظر وب سایت شما باشد می تواند در جذب بازی کننده وب سایت در موتور جستجوی گوگل نقش به سزایی داشته باشد.

نکته چهارم :تولید محتوای داغ

اگر به تازگی طراحی سایت تان را تمام کرده اید و  با مقوله سئو وب سایت آشنا شده اید قطعا در مالات آموزشی که مطالعه کرده اید به دنبال مهمترین عناصر ارتقاء رتبه وب سایت خود در نتایج گوگل بوده اید به عبارت ساده تر شما به دنبال بهترین راه ها برای کسب نتایج ابتدایی گوگل هستید.

تولید محتوای داغ

بدون شک در مقالات و محتویاتی که در مورد سئو سایت مطالعه کرده ای با اصطلاح محتوا پادشاه است روبه‌رو شده اید.

موتورهای جستجو و به خصوص موتور جستجوی گوگل برای درک محتویات و موضوع صفحات وب سایت های مختلف از الگوریتم های متفاوتی استفاده می کنند.

زمانی که شما با تایپ یک کلمه کلید ببه دنبال کالاها ، خدمات و موضوعات متنی نظر خود در موتور جستجوی گوگل هستید به این معنی است که شما به دنبال محتوای مرتبط با جستجوی  خود می باشید پس اگر وب‌سایت از محتوای با کیفیت ، دسته اول ، جذاب و داغی بهره برده باشد در کنار رعایت فاکتورهای اساسی سئو وب سایت می توانند گزینه مناسبی برای معرفی توسط موتور جستجوی گوگل به شما باشد.


مقاله پیشنهادی : تکنیک های مخرب سئو سایت


در نظر بگیرید مجموعه تیپ تاپ وب ارائه دهنده خدمات سئو سایت می باشد اگر مقالات و محتویات وب سایت تیپ تاپ وب شامل مطالب اموزشی درجه یک ، اخبار و رویدادهای جدید سئو باشد می توانند بازدیدکنندگان فراوانی را جذب نمایند.

پس تولید محتوای داغ شامل  تولید محتوای غیر تکراری ، تولید محتوای جدید و خبری ، تولید محتوای آموزشی منحصر به فرد می باشد.

 

ثبت دیدگاه

دوازده − هفت =

  • bloggytalky
  • ژوئن 28, 2018
  پاسخ

  nice post.

  • تبلیغات گوگل
  • اکتبر 28, 2017
  پاسخ

  ممنون از اطلاعاتی خوبی که در مورد این سرویس قرار دادید