طراحی سایت ارزان

project-thumb-6

طراحی سایت ارزان 

با توجه به تجربه تیپ تاپ وب در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و … این شرکت آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام میکند.

امروز خیلی از افراد و شرکت ها برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به داشتن سایت های اینترنتی روی آورده اند،ولی کسانی که می خواهند سایت شخصی برای خود داشته باشند،برای ایجاد و طراحی آن نیاز به پرداخت هزینه ی گرانی دارند،برای مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه ای قابل توجه پرداخت کنند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و همچنین تجربه ای که ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت پکیج اقدام به راه اندازی پکیج های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماید.
به همین جهت نصب وب سایت های آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت های متن باز توسط این گروه برای شما امکان پذیر است و شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.consulting-image

قبل از هر چیز توجه به اینکه ضروری است که هدف شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر شما می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

مسلما تجربه ما در زمینه طراحی وب سایت های ارزان پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. ضمن اینکه تمامی مشتریان ما در سال اول از دامنه و هاستینگ رایگان برخوردار خواهند بود. شما هم می توانید با هزینه ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید.

طراحی سایت ارزان 

طراحی سایت ارزان برای مشتریان وب اصلی ترین هدف پارسیان تبلیغ است. پارسیان تبلیغ آمادگی دارد تا وب سایت ارزان قیمت شما را بر اساس نیاز شما طراحی نماید. طراحی وب سایت ارزان قیمت داینامیک با استفاده از شیوه های نوین طراحی، رنگ بندی، چیدمان و ساختار مناسب برای مطالب به شما کمک می کند تا بتوانید برنامه های تبلیغاتی خود را با هزینه کمتر از آنچه شرکت های دیگر به شما پیشنهاد می دهند، پیش ببرید. وب سایت شما می تواند رسانه شما باشد. پس از طراحی وب سایت ارزان قیمت توسط پارسیان تبلیغ مهم است که بتوانید کاربران مورد نظر خود را از طریق آن با محصولات و خدمات خود آشنا سازید. پارسیان تبلیغ وب سایت شما را طراحی، راه اندازی و پشتیبانی کرده و به شما کمک می کند تا آن را در گستره وب به بازار مشتریان خود معرفی نمیید.

هزینه طراحی سایت ارزان تیپ تاپ وب که شامل طراحی سایت، آموزش، پشتیبانی و هاست نیز می شود سالیانه فقط ۵۰۰٫۰۰۰ تومان است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید و همچنین برای کسب اطلاعات در زمینه طراحی سایت می توانید به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده تعرفه طراحی سایت به تعرفه طراحی سایت بروید.

ثبت دیدگاه

هفده − پنج =