چرا بازدید کننده و ورودی گوگل وب سایت شما افزایش پیدا نمی کنند؟

Why-do-not-your-website-visitors-and-input-increase-your-website

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی من محمد یاسین ویسی مدیر وب سایت تیپ تاپ وب و متخصص طراحی وب سایت و خدمات سئو می خواهم با شما در مورد اینکه چرا بازدید کننده و ورودی گوگل وبسایت شما افزایش پیدا نمی کنند مطالبی را در میان بگذارم.

وب سایت شما به گوگل معرفی نشده است ، برای اینکه موتور جستجوی گوگل وب سایت شما را در نتایج جستجو نمایش دهند می بایست یکی از روش های زیر به وب سایت متن نظر دسترسی پیدا کند.

 • معرفی وب سایت از طریق کنسول گوگل
 • معرفی وب سایت در سایت های دیگر
 • قرار دادن لینک های وب سایت در دایرکتوری ها
 • و موارد دیگر…

اگر موتور جستجوی گوگل وبسایت شما را بررسی نکرده و در نتایج خود نمایش نمی دهد به احتمال خیلی زیاد  موارد بالا در  مورد وب سایت شما صورت نپذیرفته است.

اگر گوگل وب سایت شما را بررسی کرده و از اینکه صفحات شما در موتور جستجوی گوگل ایندکس شده است مطمئن هستید یکی از دلایل زیر باعث شده شما از موتور جستجوی گوگل بازدیدکننده قابل توجهی نداشته باشد

موارد بالا عمده ترین مواردی هستند که دلیل می شود وب سایت شما ورودی و بازدید کننده‌ای از سمت گوگل نداشت باشد.

ساختار بهینه سازی وب سایت شما غیر استاندارد

در صورتی که محتوای وب سایت شما به وسیله تگ های بهینه سازی به صورت درست به موتور جستجوی گوگل معرفی نشده باشند تا موضوع و محتوای صفحات وب سایت شما را به خزنده های گوگل منتقل کنند گوگل نمی توانند درک درستی از محتوای وب پیدا کند و در نتیجه نمی تواند در موضوع خاصی وب سایت شما را در جستجو ها نمایش دهد.


مقاله پیشنهادی : آشنایی با وب سایت الکسا (ALEXA) و افزایش رتبه الکسا


محتوای وب سایت کپی و ضعیف شما می باشد

اگر به تازگی ها مقوله  داشتن یک وب سایت , جذب مخاطب از طریق آن آشنا شده اید باید بدانید که باید وب سایت شما محتوای منحصر به فرد خودش را داشته باشد تا موتور جستجوی گوگل وب سایت شما را به عنوان یک ارائه دهنده محتوا بپذیرد و زمانی که وب سایت شما محتوای با کیفیت و منحصر به فرد خودش را داشته باشد تعداد ورودی های وب سایت شما موتور جستجوی گوگل افزایش چشمگیری خواهد داشت.

در نقطه مقابل اگر شما محتوای وب سایت های مختلف را کپی میکند و در وبسایت خودتان قرار میدهید باید بدانید که محتوایی که شما در وب سایتتان قرار داده اید در موتور جستجوی گوگل موجود می باشد و نیازی به تکرار آن محتوا در گوگل وجود ندارد از محتوای جدید ایجادک کنید تا در گوگل دیده شوید.

ظاهر وب سایت شما مناسب نمی باشد

اگر رابطه کاربری وب سایت شما مناسب نباشد و بازدیدکننده نتوانند محتوای مد نظر خود را به سادگی در وب سایت شما پیدا کنند ، مطالعه کنند و ببینند بدون شک وب سایت شما را ترک خواهد کرد و حتی اگر این بازید از سمت گوگل به وب سایت شما وارد شده باشد این ترک وب سایت شما و عدم مراجعه مجدد رتبه ی وب سایت شما را در موتور جستجوی گوگل کاهش خواهد.


مقاله پیشنهادی : چگونه درخواست طراحی سایت را برای طراح سایت بیان کنیم؟


این سایت شما برای دستگاه های تلفن هوشمند بهینه سازی شده

همانطوری که خودتان بسیاری از بررسی ها و جستجو های خود را در دنیای وب به وسیله تلفن هوشمندتان انجام می دهید دیگران هم همین کار را می کنند، وب سایت شما باید در تلفن‌های هوشمند ظاهری کارآمد و زیبا داشته باشد.

ثبت دیدگاه

سه × 4 =

  • نوبت دهی
  • آوریل 10, 2018
  پاسخ

  ممنون مفیده بود